AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

25.09.2003 Absolut připravuje novou kampaň v Číně
Absolut Vodka brzy zahájí novou reklamní kampaň na čínském trhu u příležitosti uvedení nové ochucené vodky.

Pro Čínu novou příchutí bude Abosolut Peppar a reklamní kampaň sebou přinese i speciální limitované balení. Zároveň Absolut Vodka spojí uvedení Absolut Peppar na čínský trh s novou tiskovou reklamou. O jejich detailech nejsou zatím k dispozici žádné informace.
25.09.2003 Absolut Voyeur v Playboy magazínu
Říjnové magazíny budou na Absolut reklamy docela bohaté. Pro tentokrát se zaměřte na Playboy magazín (10/2003), kde najdete Absolut Voyeur.
24.09.2003 Nový systém novinek na AbsolutAds.com
Od dnešního dne jsou veškeré novinky těchto stránek převedeny do novinkového systému, který vám mimojiné umožní k jednotlivým novinkám psát vaše komentáře či si jednotlivé novinky vytisknout. Zároveň bude brzy zprovozněno vyhledávání v jednotlivých novinkách. Vaše názory uvítám třeba právě ve formě komentáře u tohoto článku. ;)
20.09.2003 Absolut Liposuction v maxi velikosti v novém ELLE
Říjnové číslo českého vydání magazínu ELLE přichází v těchto dnech na pulty obchodů a obsahuje tištěnou přílohu (přibližně velikost A3) a malou ELLE taštičku. Pro nás je ale důležitější, že na zadní stránce maxi přílohy najdete reklamu Absolut Liposuction.
08.09.2003 Absolut Eighties - nová reklama pro rok 2003
Absolut EightiesNa Absolut Harvest Party, o které jsem se zmínil v předešlé novince, jsem neobjevil jen Absolut Amsterdam, ale také Absolut Eighties, která na své představení na stránkách světových (ale také českých) časopisů teprve čeká. Jde o klasickou verzi reklamy, kde najdeme láhev Absolut na lesklém podkladu osvětlenou kruhovým reflektorem. Tentokrát má ale láhev poněkud hranatější tvary. Opět jde o snímek z televizní obrazovky a tomu tedu odpovídá kvalita snímku.
Více informací a fotografie z Absolut Harvest Party zveřejním během tohoto týdne. Aktualizováno: Obrázky vyměněny za kvalitnější verze.
06.09.2003 Nová verze Absolut Amsterdam vyjde v září v Nizozemí
Absolut Amsterdam, 2003V těchto dnech by měla mít světovou premiéru již druhá verze reklamy Absolut Amsterdam a vy máte jedinečnou šanci být mezi prvními, kdo ji může shlédnout. Minulý týden ve čtvrtek pořádala Absolut Vodka v pražském klubu Jet Set (v areálu Anděl City) párty nazvanou Absolut Harvest Party. Šlo o velkou událost pro zvané, kde moderátory večera byli Jana Štefánková a Pavel Anděl. Mimojine byly v prostorách Jet Set instalované ploché televizní obrazovky na kterých se promítaly desítky reklam Absolut a mezi nimi se objevilo i několik, které na své uvedení teprve čekají. Nechyběla právě Absolut Amsterdam, a tak jsem neodolal a pomocí digitálního fotoaparátu udělal její snímek. Kvalita tedy není ideální, ale snad vám to pro představu alespoň trochu pomůže ;) Aktualizováno: Obrázky vyměněny za kvalitnější verze.

U příležitosti Absolut Amsterdam pořádá Absolut Vodka stejnojmenou výstavu, která bude probíhat v Amsterdamu od 9. do 28. září 2003 v prostorách muzea Filmmuseum, Vondelpark 3, Amsterdam.
03.09. 2003 Absolut Luck v magazínu Cosmopolitan
Absolut Luck je další reklama tohoto měsíce a najdete ji na zadní stránce časopisu Cosmopolitan (09/2003). Absolut Luck už u nás vyšla jednou v časopise Esquire (03/2002) a tak kdo jí loni nestihl získat, má šanci nyní ;)
01.09. 2003 Absolut San Diego v National Geographic
Reklamu Absolut San Diego najdete v novém vydání české mutace časopisu National Geographic (09/2003). A ani tato reklama neni v tomto měsíci poslední. Nezapomeňte i nadále sledovat stránky absolutads.com ;)

Přestože za poslední měsíc nepřibyla v české sekci těchto stránek žádná nová zpráva, neznamená to, že bych přestal doplňovat galerii reklam. Týden co týden přidávám zbrusu nové reklamy z celého světa, stejně tak starší kousky, z kterých některé dnes již jen těžko naleznete. A připomínám, že kdo je zvědavý, jak to vypadá s novými reklamami ve světě, ať sleduje i anglickou verzi absolutads.com ;)
01.09. 2003 Absolut Harvest - další česká reklama ze série Absolut Holidays
Absolut Harvest Asi si nejeden z vás řekl, co se stalo s novinkami na absolutads.com? Nic se nestalo, jen prostě u nás nevyšly žádné nové reklamy a stejně tak v zahraničí bylo víceméně dovolenkově. Je tu první zářijový den a Absolut reklamy se vrací do českých časopisů. "Pšenka sklizena. Nyní vám pokvete v lahvi Absolut Vodky." To je podtitul v pořadí třetí letošní ryze české reklamy s názvem Absolut Harvest. Najdete ji v týdeníku Týden (36/2003, 1. září 2003, str. 21). Stejně tak by neměla chybět ani tento čtvrtek v týdeníku Reflex. Prozradím, že nejde o poslední českou reklamu Absolut v tomto roce ;)
27.07.2003 Absolut VIP a Absolut Presents Fusion Cocktails v MAXIM magazínu
V srpnovém vydání české verze časopisu Maxim (08/2003) najdete reklamy Absolut VIP a celostránkovou reklamu na Absolut Fusion koktejly i s návodem na jejich vytvoření s názvem Absolut Presents Fusion Cocktails.
17.07. 2003 Nové reklamy na obzoru... ?
Nevím kdo vymyslel pojem "okurková sezóna", ale musím konstatovat, že letošní léto je "Absolutně" mrtvé... Ikdyž, příští týden vás potěším dvěmi novými reklamami v českých časopisech. Takže sledujte AbsolutAds.com nebo alespoň stánky s časopisy ;) A kdo rozumí alespoň trošku anglicky, tomu doporučuju sledovat anglickou verzi těchto stránek. Píšu tam totiž o reklamách, které jsou nové v zahraničí a jen těžko se u nás dají sehnat. Pro mnohé z Vás to ale může být možná zajímavé čtení ;)
26.06. 2003 Absolut Mulit - Otevřena oficiální stránka nového filmu z cyklu Absolut Pictures
Filmová kampaň s názvem Absolut Pictures byla zahájena v roce 1998 a snímek The Mulit (download - 9MB MOV) je pátou filmovou Absolut reklamou a nás může potěšit i fakt, že o režii se postaral český režisér Ivan Zachariáš. Dalšími snímky v kampani jsou : Hey Stranger (režíie Sam Raimi), Beat Crazy (režie Tarsem), Good morning Mr. Grubner (režie Tom DiCilla) a Farewell Casanova (režie Spike Lee). Absolut nyní otevřela svou oficiální stránku na adrese absolut.com/mulit. Ke stažení je zde vedle traileru (ten už si dva měsíce můžete stáhnout z AbsolutAds.com) i kompletní film Absolut Mulit (105 MB).
14.06. 2003 Absolut Generations - 42 stran reklam v jedné kolekci
Absolut Vodka od ledna letošního roku představovala v evropském vydání týdeníku TIME nadějné evropské umělce, kteří vytvořili svá "Absolutní" díla a nýní společně vystavují na 50. ročníku Biennale v italských Benátkách. Představeno bylo 14 umělců na základě čehož vzniklo postupně 14 reklam Absolut, které byly součástí kampaně Absolut Generations. Nyní Absolut Vodka vydala všechny reklamy v jediné speciální inzertní příloze časopisu TIME o rozsahu 42 stran. TIME s touto přílohou bude v prodeji do pondělí příštího týdne a za 95,- Kč by vám rozhodně neměl ujít!

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com

Hledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.