Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /var/www/html/sql.php on line 16

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/html/sql.php on line 17
ABSOLUT VODKA ADS

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS


Tento seznam není manuálem míchaných nápojů, ale spíše zdrojem inspirace.
Některé z nápojů jsou velmi známé, některé nově vytvořené. Jsou tu nápoje silné i slabší, suché i sladké. Najdete tu nápoje všech chutí a pro všechny příležitosti. Nápoje, které mají dvě věci splečné.
První je jednoduchost. Většina klasických nápojů je překvapivě jednoduchá na přípravu. Proto se staly klasikou.
Druhou společnou věcí je Absolut Vodka.
Absolut se stal pojmem pro výběrovou vodku na celém světě. Čistota a suchý charakter Absolutu způsobily její oblibu mezi barmany.

Díky čistotě je Absolut výborným základem pro mnoho vynikajících míchaných nápojů. Absolut dodává říz, aniž by potlačil chuť nápoje. Absolut inspiruje k novým experimentům. Proč, například, nenahradit gin Absolut Citronem? Mnoha klasickým drinkům to dodá jiný rozměr. Nahrazením tequily Absolut Vodkou vznikne senzační Absolut Sunrise. Nemusíme se ani zmiňovat o tom, co udělá kořeněná Absolut Peppar s Bloody Mary.
Pro začátek doporučujeme dodržovat naše recepty.
Jak jsme ale řekli dříve, učel tohoto seznamu je zdroj inspirace. Návod pro vás, jak vytvářet nové a vzrušující kombinace. Cesta k vašemu vlastnímu Absolut...
Hodně štěstí.

Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.