AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

16.10.2003 Absolut Open v týdeníku Houser
Stále ještě ne poslední reklama těchto dní vychází dnes na zadní straně týdeníku Houser. Můžete se těšit na Absolut Open. Houser je kulturní týdeník formátu A5, který je možné zdarma získat v prostorách řady multikin či na místech, kde jsou k dostaní Boomerang pohlednice zdarma. Nevylučuji, že je k dostání pouze v Praze.
15.10.2003 Absolut Perfection a Absolut Curriculum
Již zítra vyjde nový Reflex a v něm najdete reklamu Absolut Perfection. Na druhou stranu v novém čísle magazínu Instinkt bude Absolut Curriculum. A to ještě není vše ;) Těšte se!
08.10.2003 Absolut Autumn v týdeníku TÝDEN
Chystá se na nás další smršť reklam a ta začíná aktuálním vydáním týdeníku Týden, kde najdete reklamu Absolut Autumn. Příští týden se ale máte také na co těšit ;)
07.10.2003 Absolut Mix v časopise Hype
Tento pátek (10.10.) vyjde nové číslo časopisu HYPE a najdete v něm reklamu Absolut Mix.
07.10.2003 PR: Absolut Newton objektivem Helmuta Newtona
V těchto dnech v Praze začíná retrospektivní výstava světoznámého fotografa Helmuta Newtona, který během své kariéry rovněž velmi úzce spolupracoval se známou značkou ABSOLUT VODKA. Ve svém díle pro ABSOLUT se nechal Newton inspirovat původem ABSOLUT VODKY a ztvárnil jej v naprosto novém světle. Nafocené reklamní vizuály se soustředí na krásu jihošvédského městečka Åhus, jediného místa na světě, kde se vyrábí ABSOLUT VODKA.
03.10.2003 Absolut History v novém čísle National Geographic
Reklama Absolut History se objevila v novém vydání geografického magazínu National Geographic (10/2003) na straně 147.
03.10.2003 Jak je to s přílohou u ELLE? Oficiální informace.
Podle oficiálních informací je maxi příloha u nového ELLE přiložena jen u každého třetího čísla a vydání s přílohou jsou k dostání převážně v Praze. Tato skutečnost tedy objasňuje, proč řada z Vás přílohu s reklamou Absolut Liposuction nemohla ve svém městě najít.
02.10.2003 Nové vydání newsletteru ABSOLUT NEWS #21
Absolut Vodka dnes všem svým registrovaným zájemcům rozeslala již 21. vydání emailového zpravodaje ABSOLUT NEWS. Dnešní vydání se věnuje reklamní kampani zpodobňující Absolut města včetně jejích nových přírůstků Absolut Amsterdam a Absolut Leipzig. Namíchat si můžete Absolut Amsterdam drink nebo si přečíst něco málo o kampani Absolut Legends která dorazila do Brazilie.
02.10.2003 Příloha ELLE s A. Liposuction v omezeném nákladu?
Podle Vašich komentářů to vypadá, že avizovaná maxi příloha říjnové ELLE s Absolut Liposuction na zadní stránce, vyšla v omezeném nákladu a v řadě měst není u ELLE vůbec přibalena. V Praze je stále bez problémů k zakoupení. Pro Vaši představu Vám nabízím alespoň obrázek titulní strany této přílohy. Vaše další zkušenosti se sháněním zmiňované přílohy můžete psát do komentářů u článku.
01.10.2003 Absolut Buenos Aires v Koktejl magazínu
Reklama Absolut Buenos Aires, z kolekce latinsko-amerických měst, se ukrývá na straně 119 říjnového vydání geografického magazínu Koktejl.
29.09.2003 Absolut Vanilia míří do Evropy a reklamní kampaň začíná
Vstup Absolut Vanilie na evropský trh skutečně klepe na dveře. Minimálně se mohou těšit sousedé v Německu a o kousek dál ve Velké Británii. Společně s uvedením této nové ochucené vodky, která si svou premiéru odbyla letos na jaře v severní Americe, vyplouvají na povrch i první reklamy. Jednou z nich je Absolut Truth v německém magazínu Der Spiegel (40, 29.9.2003).
29.09.2003 Diskuzni klub o reklamach Absolut a samotném sběratelství
Pro všechny zájemce o sběratelství, či jen samotnou Absolut reklamu, doporučuji diskuzní klub věnovaný právě vám na serveru Okoun. Můžeme tam probírat cokoli od vašich objevů reklam počínaje až vašimi názory na jednotlivé reklamy konče. Budu se těšit.
27.9.2003 Absolut Collector v Maxim magazínu
Tentokrát ženská varianta reklamy Absolut Collector se objevila na zadní stránce časopisu Maxim (10/2003).

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com
Absolut Sequel
Absolut Sequel:
Sequel to the legendary ABSOLUT BOOKHledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.