AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

13.04.2004 Sbíráte Absolut reklamní předměty?
Možná ne každý sbírá jen reklamy Absolut, ale také řadu propagačních materiálů, na které narazí v barech či při jiných příležitostech. Jsou i tací, kteří sbírají jen tyto propagační materiály. Všem těmto nadšencům doporučuju návštěvu stránky allAbsolut.com, na které sběratel David ze Spojených státu zveřejňuje obrázky všech předmětů ve své sbírce. A že jde o sbírku rozsáhlou!
09.04.2004 Absolut Taste Test v Týdnu
Málem bych tento týden zapomněl na reklamu Absolut Taste Test, která vyšla v pondělním vydání týdeníku Týden (15/2004 z 5. dubna 2004). Najdete ji uvnitř na straně 27.
08.04.2004 Absolut Curriculum v Reflexu
V aktuálním vydání týdeníku Reflex (15/2004), který vyšel práve dnes, najdete českou variantu reklamy Absolut Curriculum.
02.04.2004 Absolut Rumour ve slovenském časopise EMMA
Titulek myslím říká vše podstatné. Vanilková Absolut Vanilia dorazila také na Slovensko a s ní se do časopisů dostává i reklama Absolut Rumour. Najdete ji v dubnovém vydání časopisu EMMA (04/2004), který zakoupíte i v dobrých českých obchodech za 49,- Kč.
31.03.2004 Absolut Premiere, Absolut Heavyweight a Absolut Twister
Absolut Premiere Dnes vyšlo nové číslo filmového magazínu Premiere (04/2004) a na jeho zadní straně najdete stylově zvolenou reklamu s názvem Absolut Premiere. Co nevidět by také mělo vyjít dubnové vydání National Geographic (04/2004) ve kterém pro změnu najdete reklamu Absolut Twister a v dalším dubnovém časopise - Dolce Vita (04/2004) - to bude reklama na Absolut Vanilia s názvem Absolut Heavyweight. Tu už ale můžete najít v dubnovém vydání Cosmopolitanu, takže si můžete vybrat. A aby toho nebylo málo, další reklamy vyjdou za týden ;)
26.03.2004 Absolut Heavyweight: Další Absolut Vanilia reklama
Máme tu už druhou reklamu na Absolut Vanilia v tomto měsíci. Tentokrát jde o Absolut Heavyweight a najdete ji v dubnovém vydání časopisu Cosmopolitan (04/2004).
23.3.2004 První reklama na Absolut Vanilia v ČR: Absolut Impact
A je to tu. Absolut Vanilia se dostává do širší distribuce v barech po celé republice a s tím začíná i odpovídající reklamní kampaň. V dubnovém vydání magazínu Maxim (04/2004), který právě vyšel, najdete reklamu Absolut Impact, která zahájila loni kampaň v USA. Další vanilkové reklamy budou následovat, těšte se!
17.03.2004 Maxi verze Absolut Beauty v nové ELLE
Absolut Beauty Loni v říjnovém vydání magazínu Elle byla podzimní maxi příloha, na jejíž zadní stránce byla reklama Absolut Liposuction. Nyní se na stáncích objevila dubnová Elle se stejnou přílohou. Tentokrát jarní a na její zadní stránce ve velkém formatu na lakovaném papíře najdete Absolut Beauty. Pomalu to vypada, že si můžeme začít tvořit sbírku a pěkně si tyhle maxi verze rámovat. Takže pro shrnutí: hledejte Elle (04/2004) s dárkovou taškou na obálce za 115,- Kč (pokud si dobře pamatuji). Pozor, tato příloha pravděpodobně nebude součástí každého čísla, tak jako tomu bylo i na podzim! Hledejte ji převážně ve větších městech.
11.03.2004 Absolut Mix konečně v časopise HYPE
Loni koncem roku měla v časopise HYPE vyjít reklama Absolut Mix. Nestalo se tak, ale vše by mělo být napraveno v aktuálním sedmém čísle, které by mělo již být na pultech obchodů. Reklamu hledejte na zadní stránce.
08.03.2004 Absolut Electric v časopise Živel
Po dvouměsíční pauze se do českých časopisů konečně vrací reklamy na Absolut Vodku. V nejnovějším vydání časopisu Živel, který by se měl nyní objevit na pultech obchodů, najdete na zadní stránce reklamu Absolut Electric. Další reklamy budou brzy následovat. Těšte se!
25.02.2004 Švédská V&S investuje do zvýšení výroby vodky Absolut
STOCKHOLM 23. února (ČTK) - Švédský výrobce alkoholických nápojů V&S Group chce zvýšit produkci své nejprodávanější značky, vodky Absolut, a to prostřednictvím investice do nové stáčírny. K rozhodnutí firma dospěla poté, co prodej jedné ze tří nejoblíbenějších značek vodky na světě v posledním čtvrtletí loňského roku stoupl o 19 procent. Vyplývá to z dnešního oznámení společnosti.

Nová stáčírna má stát v švédském městě Ahus, blízko současné továrny. Výstavba má skončit v roce 2007. Celkem hodlá V&S, která patří mezi osm největších producentů alkoholických nápojů na světě, investovat do nové továrny 360 milionů švédských korun (39,17 milionu eur).

Firma současně dodala, že divize Absolut zvýšila v loňském roce prodej meziročně o 19 procent. Ve srovnání se třetím čtvrtletím prodej stoupl o 14 procent. Dodávky vodky Absolut z továrny v Ahusu stouply v loňském roce o osm procent na 72,5 milionu litrů, napsala agentura Reuters.

Firmu V&S vlastní stát. Absolut se řadí mezi tři nejoblíbenější značky vodky na světě spolu s vodkami Smirnoff, která patří britské Diageo, a Stolichnaya, jejímž majitelem je Allied Domecq.

Součástí švédské společnosti je od roku 1999 také říčanská likérka Dynybyl, v loňském roce přejmenovaná na V&S Czech. Likérka je největším tuzemským producentem vodky. Současný sortiment firmy zahrnuje 16 produktů, včetně vodek Silver Ice a Pražská vodka. V&S Czech je také oficiálním distributorem některých produktů švédského výrobce alkoholických nápojů a vín.
13.02.2004 Právě vyšlo nové číslo Absolut News #1/2004
Emailový newsletter, ktrerý vydává společnost Absolut pod názvem Absolut News, se dočkal svého prvního letošního čísla. Obvykle vycházel každých 14 dní, tentokrát si dal trošku na čas. Co se v něm můžete dočíst? Informace o novém vyhledávači drinků na absolut.com/drinks, zajímavosti o historii svátku všech zamilovaných s odkazem na roztomilou flashovou reklamu Absolut, recept na drink Absolut Flirtini a článek o fotografu Helmutu Newtonovi, který letos v lednu tragicky zahynul, zajímavosti ze zákulisí hledání té prevé příchuti vodek Absolut. Tentokrát existují dvě verze newsletteru. Americká verze doplnéná o upoutávku na Absolut Acces - členský program pro příznivce Absolut určený zákazníkům v USA a mimoamerická verze bez tohoto článku.
31.01.2004 Druhá Absolut kniha na obzoru
Psal se rok 1996, kdy jeden z autorů původní kampaně Absolut Vodky - Richard Lewis - sepsal knihu s názvem Absolut Book mapující úspěch Absolut reklamy. Kniha se brzy stala velmi úspěšnou a dodnes se velmi dobře prodává. Ostatně žádnému sběrateli by neměla chybět ve sbírce. Zajímavou skutečností je fakt, že Richard Lewis po 17ti letech odchází z vedení pobočky TBWA v New Yorku a nyní se soustředí na sepsání pokračování Absolut Book. Máme se jistě na co těšit.

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com
Absolut Sequel
Absolut Sequel:
Sequel to the legendary ABSOLUT BOOKHledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.