AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

10.03.2002 Spektakulární reklamy Absolut Vodky
Občas se nestíhám divit nápaditosti tvůrců reklam na Absolut. Přemýšleli jste jak by mohla vypadat outdoorová reklama v podání Absolut Vodky? Podívejte se na přiložľený obrázek a jistě chvíli nebudete věřit svým očím. Dokonale vybavený byt na billboardu v provedení Absolut se opravdu jen tak nevidí.
10.03.2002 Další česká Absolut reklama na obzoru
Podle článku v MF Dnes ze dne 7.3.2002 se můžeme těšit na další českou reklamu na Absolut. Připojí se k celosvětové kampani "Absolut Classic Album Covers" zpodobňující titulní strany alb hudebních skupin z pohledu Absolut. Jméno českého interpreta nebo skupiny dosud není známé, více se snad dozvíme na podzim, kdy se má reklama objevit v tisku. Kampaň "Absolut Classic Album Covers" dodnes představila Johna Lennona s Yoko Ono (Absolut John&Yoko), Davida Bowieho (Absolut Bowie), Judas Priest (Absolut Priest), Velvet Underground (Absolut Underground) nebo například Miles Davis (Absolut Miles).
09.03.2002 Nové reklamy v českých časopisech
Určitě byste v těchto dnech neměli přehlédnout následující časopisy a Absolut reklamy na jejich zadních stranách! Filmový magazín Premiere 3/2002 (Absolut Potemkin). Koktejl 3/2002 (Absolut Moscow) a Reflex 10 (AB__L_T V__DKA). Pokud víte o jiných aktuálních časopisech s reklamou Absolut, dejte mi prosím vědět.
09.03.2002 Pokusně zprovozněn nový design
Pokusně jsem zprovoznil nový design. Fukční jsou prozatím rubriky koktejly a guestbook. Galerie je do přechodu na databazový systém stále v původním černobílém provedení. Budu rád pokud mi sdělíte své dojmy a názory na tyto stránky ať už přes zmiňovaný guestbook nebo přímo na maly@medvidek.cz. Děkuju.
07.03.2002 Výstava Absolut 100 v pražských pasážích
V pondělí 4.3. byla zahájena neobvyklá výstava reklam Absolut Vodka ve čtyřech pražských pasáľích nákupních center Koruna, Černá růže, Broadway a Nový Smíchov. Absolut 100 vám představí výběr stovky reklam Absolut, kde některé jistě budete znát, mnohé vás však pravděpodobně překvapí. Výstava potrvá do konce měsíce a je s ní spojená i soutěž na serveru idnes.cz kde můžete vyhrát každý týden knihu Absolut Book nebo láhev Absolut Vodky.
01.01.2002 Nová podoba stránek a stovky reklam v databázi
Možná to vypadalo, že tyto stránky se aktualizace již nedočkaji, bohužel tomu opravdu vše nasvědčovalo. V průběhu uplynulého roku jsem však začal dělat kroky k tomu, aby tyto stránky překročily svůj stín. Stránky získaly adresu ABSOLUTADS.COM, začal vznikat zcela nový design a připravujeme nový redakční systém, aby přidávání nových reklam bylo co nejsnažší a nejrychlejší. Práce jsou v plném proudu a můžeme vám prozradit, že se konečně dočkáte skvělých receptů na výtečné koktejly, zjistíte v kterých českých časopisech kterou reklamu najdete, prohlédnete si stovky starších i zcela nejnovějších reklam, u vybraných reklam se dozvíte řadu zajímavostí o jejich vzniku a v neposlední řadě historii vzniku reklamní kampaně Absolut. Rychlé vyhledávání podle různých kritérii bude samozřejmostí. Těšte se.
24.04.2001 Absolut reklamy v ulicích
V těchto dnech můžete narazit na reklamy Absolut vodky doslava na každém kroku. V pražských (a jistě nejen pražských) ulicích jsou na reklamních sloupech a zastávkách městské hromadné dopravy k vidění dvě různé reklamy. Absolut Standard a Absolut Treasure. Ukázku reklamního sloupu najdete zde a rovněž ukázku autobusové zástávky.
04.04.2001 Nové reklamy na Absolut Medvídek
Po dlouhé pauze jsou zde nové reklamy a to rovných dvacet kousků. Sice se jedná vesměs o starší reklamy, najdete mezi nimi však celou řadu dnes již klasických reklam (Absolut Psycho - nyní otištěnou na zadní straně české Premiere, Absolut Marilyn, povedenou dvoustránkovou Absolut Magnetism a další).
03.04.2001 Absolut plakát v magazínu Premiere
Všem milovníkům "absolutek" by nemělo ujít dubnové číslo filmového magazínu Premiere. Jednak na zadní straně křídové obálky najdete reklamu Absolut Psycho, ale především jako lahůdku najdete uvnitř filmový plakát, na jehož zadní straně je ve formátu A1 skvělá reklama Absolut Tribute! Podle dostupných informací magazín Premeiere hodlá ve vydávání plakátů, se zadní stranou věnovanou Absolut vodce, pokračovat.
13.3.2001 Absolut Medvídek součástí projektu Pinknet
Po roce přestávky se Absolut Medvídek opět vrací k aktualizacím a začlenil se do projektu Pinknet.cz. Věřím, ľe se opět budete s oblibou vracet a hledat zde stále nové a nové reklamy Absolut z celého světa, stejně tak zprovoznění rubriky Koktejly, kde si podle receptů budete moci namíchat originální Absolut drinky. Mimochodem, adresa těchto stránek je nyní snadno zapamatovatelná - absolut.medvidek.cz.

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com

Hledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.