AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

23.09.2002 Absolut reklamy v časopise Musiq
Potěšující zprávu pro všechny milovníky reklam Absolut si nemůžu nechat pro sebe. V každém čísle Musiq (bývalý Rock & Pop) do konce letošního roku najdete vždy jednu novou reklamu. Názvy reklam dosud nejsou k dispozici, alespoň víte kde hledat ;o)
14.09.2002 Absolut Amazonia v magazínu Koktejl
Sice ještě není říjen, ale už dnes vám můžu prozradit, že v říjnovém vydání geografického magazínu Koktejl naleznete reklamu Absolut Amazonia. Takže za 14 dní se máme na co těšit.
07.09.2002 Sbíráte Absolut reklamy? Dejte o sobě vědět!
Zalíbil se vám svět reklam Absolut? Sbíráte reklamy, nebo se o ně alespoň zajímáte? Napište mi na maly@medvidek.cz. Neříkejte mi, že je v České republice sbírám sám ;o) Můžeme si vyměňovat názory, postřehy i samotné reklamy.
05.09.2002 Absolut Miles v časopise Musiq
Bývalý měsíčník Rock a Pop je od srpna přejmenovaný na Musiq, Absolut Reklamy ze série Album Covers zde ale vycházejí i nadále. Po Absolut Bowie a Absolut Priest najdete v čísle 9/02 reklamu Absolut Miles, která je upravenou titulní stranou alba Bitches Brew od Milese Davise.
05.09.2002 Absolut Welcome v Reflexu
Aby těch novinek nebylo málo, v novém čísle týdeníku Reflex (36) najdete na zadní straně reklamu Absolut Welcome vyobrazující cestovní pas orazítkovaný z cest po světě a jedno z razítek je lahev Absolut.
04.09.2002 Absolut Singapore v aktuálním vydání Playboy
K nadpisu toho už není moc co dodat. V novém čísle Playboy magazínu (9/2002) najdete dvoustránkovou reklamu Absolut Singapore zpodobňující klasickou láhev Absolut které se dotýká čistotná ruka s hadříkem. Láhev je vyčištěna tak důkladně, že postrádá veškeré nápisy.
29.08.2002 Absolut Bolshoi v novém Cosmopolitanu
Elegantní reklama Absolut Bolshoi, jejíž význám je odvozen od věhlasného moskevského baletně operního divadla Balshoi, na Vás vykoukne na zadní stránce zářijového vydání magazínu Cosmopolitan. Vedle této reklamy je uvnitř i proužek Absolut Icetea s lákavým receptem na letní drink.
26.08.2002 Absolut Party v magazínu X MAX
První (zářijové) číslo nového magazínu pro muže - X MAX (bývalý Penthouse) hned na úvodní stránce upoutá rozkládací titulkou s reklamou Absolut Party. Láhev obtočená oranžovým boa, známá též z reklam Absolut Marie Claire, Absolut Regine's a Absolut Folie's Pigalle, se opravdu nedá přehlédnout.
24.08.2002 Hledaní Absolutek je jako hledání jehly v kupce sena....
Mé okolí má občas pocit, že nemůľu být normální. Několikrát týdně v prodejnách tisku probírám většinu prestižních magazínů, nebo časopisů, kde se Absolutky obvykle objevují. Hledám, kde se objeví nová reklamka. Když najdu, hned poznamenám jméno magazínu a číslo jeho vydání. Pak přemýšlím jestli plátek koupím nebo ne, většinou jen kvůli reklamě. Není to snadné, ale kdyby mě to nebavilo, asi bych to nedělal ;o) O to vetši radost mám, když lov na Absolutky je úspěšný. Zrovna včera jsem navštívil prodejnu Levné knihy na Václavském náměsti. Vím, že v Levných knihách se objevuje i výprodej časopisů jako Cinema a podobně. Jaká byla moje radost, když ve druhém patře na hromadě byla různá čísla magazínů Penthouse a Playboy a mezi nimi výtisky s reklamou Absolut. Absolut Sadist, Nirvana, Dream, Passion, AbsolutVodka.com, Haring... Neodolal jsem a k pokladně si odnášel Playboy z roku 1999 s reklamou Absolut Haring na tvrdem perforovaném papíře, pro její snadné vytržení a zarámování. Za 19,- Kč neberte to ;o) U pokladny jsem zaplatil, reklamu vytrhl, Playboy jim tam nechal a spokojeně odcházel ;o). Prostě úspěšný den ;o)
21.08.2002 Od návrhu na stránky časopisů
Zajímalo Vás někdy do jaké míry se liší finální reklama na Absolutku od jejího návrhu? Pro blížší představu Vám může posloužit porovnání návrhu a finální verze reklamy Absolut Bangkok. Reklama samotná byla fotografována v říjnu 1999 na Plovoucím tržišti v Bangkoku (Thajsko) pro BDDP@TBWA, FRANCE.
13.08.2002 Absolut Prague v týdeníku SPY
>První česká reklama  ABSOLUT PRAGUE z roku 1997, která podařeným způsobem nastínila atmosféru pražských uliček fotoaparátem Vincenta Dixona vychází v aktuálním čísle (33/2002) společenského magazínu SPY.
27.07.2002 Ukázky nominovaných alb na českou reklamu Absolut Album Covers
K novince z 23.7. jsem doplnil odkazy na detailní vyobrazení přebalů nominovaných alb pro lepší představu. Musím se přiznat, že v některých případech (většině?) si zakomponovaní láhve Absolut nedokážu představit, posuďte sami.
26.07.2002 Diskuzní klub pro všechny příznivce reklam Absolut
Chcete si povídat o reklamách Absolut a všem co má s nima něco společného? Všichni jste vítáni v diskuzním klubu Absolut Vodka reklamy na diskuzním serveru Okoun.cz.

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com

Hledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.