AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

25.10.2002 Německá reklama z kolekce Absolut Album Covers
První evropskou reklamou z kolekce Absolut Album Covers, která vzdává hold ikonám hudebního průmyslu, se stala Absolut Hagen. Nina Hagen a její album Om Namah Shivay předstihla českého umělce, který měl být představen veřejnosti jiľ v září tohoto roku. Absolut Hagen vyšla prvně v německém vydání magazínu Playboy (11/02). Lze jej zakoupit například v centru Prahy
24.10.2002 Absolut Bug v Computer magazinu
V magazínu Computer (20/02), který vyšel na stánky 24.10. najdete reklamu Absolut Bug.
15.10.2002 Absolut Pistols v Reportu
Poslední reklama ze série Absolut Album Covers s názvem Absolut Pistols nyní vyšla v říjnovém vydání hudebního magazínu Report. Jde o upravený přebal alba Never Mind The Bollocks Heres The Sex Pistols (1977). Pro zajímavost můľete reklamu porovnat s původním obalem tak jak vyšel v roce 1977. Absolut Pistols, stejně jako celá série, vyšla prvně v americkém hudebním magazínu Rolling Stone.
12.10.2002 Galerie internetové reklamy Absolut
Před týdnem jsem vás nalákal třemi Absolut Vodka reklamami, které můžete potkat při brouzdání po internetu. Určitě se vam líbily a tak jsem vytvořil galerii internetových reklam Absolut Vodky, kde najdete zatím 10 různých kousků!
09.10.2002 Absolut Legends v časopise Vogue
Kolekce osmi fotografii Jean Baptiste Mondina a módního návrháře Jean-Paul Gaultiera s názvem Absolut Legends se objevila v ruském a německém říjnovém vydání časopisu Vogue (10/02). Oba dva časopisy lze zakoupit v České republice a tak byste si je neměli nechat ujít! Zvláštností ruského vydání je skutečnost, že obsahuje pouze šest z osmi stran kolekce. V německém vydání najdete kompletní kolekci na osmi stranách, navíc na tvrdším papíře. Více informací v novince z minulého týdne a na absolut.com/legends.
08.10.2002 Absolut Amazonia v Koktejlu
Dnes vedle Musiq vyšlo i nové číslo Koktejlu (10/02). Absolut Amazonia jsem vám před pár týdny prozradil. Najdete ji na straně 21. Ostatně, dva amazonské papoušky, kde hruď jednoho z nich je ľlutě zbarvena ve tvaru láhve Absolut, se nedá přehlédnout.
08.10.2002 Absolut Underground v časopise Musiq
Jak jsem už v uplynulých dnech informoval, časopis Musiq (bývalý Rock & Pop) chystá do konce roku v každém vydání jednu Absolut reklamu. V říjnovém čísle najdete Absolut Underground z kolekce Absolut Album Covers. Lehce obměněná titulní strana alba skupiny Velvet Underground s malbou Andy Warhola jistě upoutá.
07.10.2002 Testovací provoz nové AbsolutAds.com galerie zahájen!
Nová etapa provozu AbsolutAds.com nastala právě dnes večer. Již loni jsem vám slíbil novou galerii reklam Absolut Vodka. Přehlednou a kompletně v PHP s vyuľitím MySQL databáze se všemi výhodami, které tento systém nabízí. Nechybí vyhledávání, roztřídění do patřičných kategorií, kvalitnější scany a pravidelná aktualizace. Nová galerie není ještě ve finální podobě a tak se máte stále na co těšit. Budu vděčný za veškeré komentáře, nápady a postřehy. Pište na maly@medvidek.cz. Doufám, že se vám nová galerie zalíbí ;o)
06.10.2002 Internetové reklamy Absolut Vodka
Nejen v tisku, ale také na internetu můžete narazit na reklamu Absolut Vodky. A s originalitou tiskových si v ničem nezadají. Posuďte sami na třech ukázkách z kampaňe pro léto 2002: Absolut Freshness, Absolut Soulmates a Absolut Citronica. Reklamy se zobrazují v novém okně náhodně, pro další reklamu stiskněte vždy klávesu F5.
04.10.2002 Absolut Legends: Spojení švédské historie a módy
Dnes jsem si všiml na oficiální stránce Absolut Vodky (pro mě nového) přírůstku. Módní návrhář Jean-Paul Gaultier a fotograf Jean Baptiste Mondino připravili ve spolupráci s Absolut novou kampaň zvanou Absolut Legends na motivy švédských bájí a mýtů. Rozhodně povedenou prezentaci (jak je ostatně u Absolut Vodky zvykem ;o) najdete přímo na absolut.com/legends. Neměli byste si nechat ujít, už kvůli podmanivé hudbě a skvěléme grafickému stylu. Fotografie osmi mýtických postav by se jako reklamy měly poprvé představit veřejnosti v říjnu.
01.10.2002 Absolut Marilyn v XMAX
Na rozkládací obálce nového vydání časopisu XMAX (10/02) naleznete Absolut Marilyn.
30.09.2002 Absolut Narcissist v Quo
Další měsíc je zde a s ním přichází i nová vydání pravidelných měsíčníků a možnost objevit nové reklamky Absolut. Štěstí se usměje na ty z vás, kdo vezmete do ruky říjnové vydání Quo (10/02). Najdete zde Absolut Narcissist - láhev Absolut (v klasickém nasvícení reflektorem obklopena řadou zrcadel), která se na sebe nemůže vynadívat.
26.09.2002 Absolutní Esquire
To, že reklamu Absolut najdete v říjnovém vydání Koktejlu jsem vám už prozradil, že tomu tak bude u všech nadcházejících letošních vydání Musiq také. Nyní je čas prozradit chystanou reklamu v prosincovém vydání Esquire. Motiv reklamy dosud není znám, ale jak říkám: "Alespoň víte kde hledat" ;o)

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com

Hledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.