AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

21.11.2002 Nová reklama Absolut Broad Band v Computeru
Zcela nová reklama Absolut Broad Band se objevila v novém vydání Computer magazínu. Dosud jsem neslyšel, že by se objevila v zahraničí. Omlouvám se za nekvalitní provizorním obrázek, který bude zítra nahrazen novým.
20.11.2002 Nové reklamy v Česku: Absolut 24th, Absolut Femininity, Absolut Ecstasy of St. Theresa
V novém prosincovém čísle magazínu pro ženy - Marianne (12/02; 54Kč) - najdete rovnou dvě reklamy. Absolut 24th z jedné strany tvrzeného papíru a z druhé strany Absolut Femininity. Vedle Marianne je reklama i v novém vydání hudebního časopisu Ultramix (119Kč), ve kterém se prvně objevuje česká reklama z kolekce Album Covers s názvem Absolut Ecstasy of St. Theresa
16.11.2002 Fotografie z Absolut Album Launch Party
Poněkud později, než jsem očekával, ale přesto. Fotografie z Absolut Album Launch Party si můžete prohlédnout zde. Podrobnější text o průběhu celé akce by měl být také brzy zveřejněn.
11.11.2002 Nová česká reklama: Absolut Ecstasy of St. Theresa
Českým zástupcem v kolekci Absolut Album Covers se včera stala skupina Ecstasy of St. Theresa, jejíímž členem je i známý hudebnik Jan P. Muchow. Absolut Ecstasy of St. Theresa se podle mě velice povedla, ostatně posuďte sami a porovnejte s původní verzí obalu. Bližší informace a fotografie ze zahajovací party zveřejním dnes večer..
08.11.2002 Absolut Bug opět v Computer magazínu
Reklamě Absolut Bugse v časopise Computer očividně zalíbilo. Tentokrát ji najdete na zadní straně aktuálního čísla 21/02.
07.11.2002 Absolut Miles v listopadovém Reportu
Absolut Miles se opět objevil a to v listopadovém čísle magazínu Report (11/02). Dovolím si vás na tomto místě upozornit, že pokud vás zajímá hlášení o reklamách, které se objevily v zahraničních časopisech, najdete tyto informace pravidelně v anglické části těchto stránek.
04.11.2002 Absolut Legacy a Absolut Magnetism, záplava reklam v Česku
Absolut Magnetism je další z mnoha reklam, které se poslední dobou v hojném počtu objevují v českých magazínech. Tentokrát jde o nové čislo týdeníku Týden (45/02). Absolut Legacy je pro změnu na zadní straně ekonomického týdeníku Euro (44/02). Můžu prozradit, že listopadová várka reklam tímto zdaleka nekončí.
01.11.2002 Absolut Howl v nové Premiere
b>Absolut Howl najdete na zadní straně aktuálního vydání filmového magazínu Premiere (11/02).
31.10.2002 Absolut Bowie a Absolut Curriculum v českém tisku
Reklama Absolut Bowie z kolekce Absolut Album Covers se tentokrát objevila v novém čísle SHOW (22/02) a nečekaně v týdeníku Televize (45/02) najdete českou variantu reklamy Absolut Curriculum.
29.10.2002 Absolut Stella (McCartney)
Stella McCartneyová, dcera světoznámého muzikanta Paula McCartneyho, se stala další módní tvůrkyní, která získala příležitost ztvárnit reklamní kampaň na Absolut Vodku. Vize "Absolut Stella" se tak připojí k výtvorům věhlasných módních tvůrců, jako jsou návrháři Gianni Versace, Tom Ford, Helmud Lang, Manolo Blahnik, Anna Molinariová či značky Gucci a Prada. Jak uvedl internetový magazín Hello, "Absolut Stella" je obraz kolorovaný vodovými barvami malířem Davidem Remfrym, přičemž hlavní roli hraje smyslná žena polooděná do Stelliných modelů. Premiéra nejnovější reklamní kampaně se uskutečnila v hollywoodském hotelu Chateau Marmont v rámci večírku nazvaného "Absolut Voyeurism". Zúčastnilo se ho na 300 hostů, mezi nimi například Steve Martin, Matthew Perry, Tom Ford, Courtney Love a Cristina Ricci. K pití se stylově nabízel koktejl Absolut Stella Mojito namíchaný z vodky, rumu a máty. Hosté si mohli prohlédnout i novou kolekci jedenatřicetileté návrhářky - jednotlivé modely byly rozmístěny v hotelových pokojích a dalších prostorách. Spolupráce společnosti vyrábějící Absolut vodku s módními tvůrci a jinými umělci má dlouhou historii. "Jsem nadšena, že jsem se mohla zapojit," řekla Stella.

Více informací na absolut.com/stella.
29.10.2002 Česká reklama z kolekce Absolut Album Covers - další informace
Od jara letošního roku na AbsolutAds pravidelně informuji o přípravách další české reklamy Absolut. Český zpěvák nebo skupina se měla původně v reklamě Absolut objevit v září, v říjnu ale stále nic... Ticho po pěšině. Tomu je ale konec. V neděli 10.11.2002 bude slavnostně představen vybraný zpěvák nebo skupina veřejnosti a médiím. Do tohoto dne je vybrané jméno drženo v tajnosti. Reklama se následně dostane do prosincových vydání celé řady českých časopisů (Musiq, Report, Stereo a Video, Show...). Jméno a následující dny i obrázek reklamy vám samozřejmě představím již 10.11.
29.10.2002 Absolut Miles ve Stereo a Video
Reklama Absolut Miles z kolekce Absolut Album Covers se po časopise Musiq (09/02) objevila také v magazínu Stereo a Video (11/02). Na stáncích je za 70Kč.
27.10.2002 Absolut Arkhangelsk v Quo
Listopadové vydání magazínu Quo obsahuje reklamu z kolekce Cities of Russia s názvem Absolut Arkhangelsk.

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com
Absolut Sequel
Absolut Sequel:
Sequel to the legendary ABSOLUT BOOKHledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.