AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

06.01.2003 Absolut Ecstasy of St. Theresa v magazínu Report
Zdá se, že novou českou reklamku Absolut si nějakou tu chvíli budeme moci vychutnat. Vedle hudebního měsíčníku Report (01/2003) lze opět očekávat Absolut Ecstasy of St. Theresa postupně i v dalších hudebních magazínech.
31.12.2002 Absolut Ecstasy of St. Theresa opět v SHOW
Aktuální vydání magazínu SHOW (26/2002) opět přináší reklamu Absolut Ecstasy of St. Theresa, kterou najdete na zadní straně obálky.
30.12.2002 Absolut Metamorphosis - kalendář Absolut pro rok 2003
Každoročně Absolut Vodka vydává svůj kalendář plný modních kreací v duchu Absolut. Nejinak tomu je i letos, kdy Absolut Vodka vydala kalendář s názvem Absolut Metamorphosis. Na kalendáři se podíleli mladí nadějní umělci z celého světa a jejich výtvory nafotilo trio fotografů, skrývající se pod přezdívkou Blinkk. Kalendář není možné získat běžným způsobem. Je totiž rozesílán jen VIP partnerům Absolut Vodky a i v České republice je jen několik málo kůsů. Leden - Blaak (Japonsko), Únor - Bettina Menditeguy (Argentina), March - Hamish Morrow (Jižní Afrika), Duben - Patrik Söderstam (Švédsko), Květen - Denis Simachev (Rusko), Červen - Rafael Lopez (Španělsko), Červenec - Richard Nicoll (Austrálie), Srpen - H. Stern (Brazílie), Září - Georgina Goodman (Velká Británie), Říjen - Katarzyna Szczotarska (Polsko), Listopad - Sophia Kokosalaki (Řecko), Prosinec - Markus Lupfer (Německo). Oficiální multimediální internetová stránka (absolut.com/metamorphosis) bude otevřena pro veřejnost 1. ledna 2003.
16.12.2002 Nové reklamy z Francie a Mexika
V předvánočním období se ve světových časopisech neobjevují téměř žádné nové reklamy. Jediné letošní opravdu vánoční reklamy byly Absolut Naughty (zlobivý) a Absolut Nice (hodný). Které jsou v současné době k dostání v amerických časopisech. Pro ty z vás, kdo je neznají, dodám, že Absolut Naughty představuje klasickým reflektorem osvícené pozadí a desku, na které však nestojí očekávaná láhev Absolut, ale kus uhlí. Prostě zlobivým Santa Claus nepřinesl láhev Absolut, ale uhlí z pekla. Kdo však byl celý rok hodný, nemusí se o svou láhev pod stromečkem bát (Absolut Nice - už klasická láhev osvícená kulatým reflektorem). Nyní se objevily další tři reklamy ve francouzském a mexickém tisku. Absolut 20 000 Lieues (20 000 mil) je další původní francouzská reklama ze série French Bars. Ve Francii je reklama na alkohol velmi omezena. Jedinou možností pro Absolut, jak prezentovat své produkty, je inzerce na Absolut bary nacházející se v různých městech Francie. Absolut 20 000 Lieues vyšla ve francouzském vydání Vogue (12/02) na 1/4 strany 290. Francouzský Vogue je možné zakoupit i v České republice). Další dvě reklamy vyšly v Mexiku. Absolut Guadalajara a Absolut Monterrey jsou listopadové novinky. O jejich podobě však mezi sběrateli není zatím mnoho známo.
11.12.2002 Absolut Ecstasy of St. Theresa a Absolut Wonderland
Myslím, že nebude na škodu informovat vás o reklamách, které vyjdou v nejbližších dnech, s mírným předstihem ;o) Zítra tedy vyjde nové číslo řasopisu SHOW! a bude obsahovat reklamu Absolut Ecstasy of St. Theresa. Být vámi, tak příliš s jeho koupí neváhám. Pravděpodobně půjde o nejlevnější možnost, jak tuto reklamu získat, navíc lze očekávat, že reklama vyjde na zadní stránce obálky. (Doufejme.) Druhá reklama, která brzy vyjde, je už klasická Absolut Wonderland. Tu hledejte hned příští úterý v týdeníku Televize.
09.12.2002 Nový SPY s Absolut Season
Dobře známá, přesto milá a povedená vánoční reklama Absolut Seasonje na zadní stránce aktuálního čísla týdeníku SPY (50/02).
09.12.2002 ABSOLUT ECSTASY OF ST. THERESA opět na stáncích
Ve dvou dalších hudebních magazínech se objevila česká reklama z kolekce Album Covers s názvem Absolut Ecstasy of St. Theresa. Najdete ji v Musiq (12/02) a Report (12/02).
02.12.2002 ABSOLUT VANILIA: Nová příchuť v rodině Absolut Vodky
Začátkem roku 2003 Absolut Vodka představí novou ochucenou Absolut Vodku s příchutí vanilky pod názvem Absolut Vanilia. Po první ochucené vodce Absolut Citron (1988), následované Absolut Kurant, Peppar a Mandrin, která se na pultech obchodů objevila v roce 1997, tak vzniká pátá příchuť.
02.12.2002 Absolut Profile v magazínu EURO
Klasická reklama s lahví ozářenou kuželem světla tentokrát v novém vydání EURO magazínu (48/02) představuje Absolut Profile.
28.11.2002 Absolut Tradition v Playboy magazínu
Další klasická vánoční reklama Absolut Tradition je tentokrát ve dvoustránkové verzi v novém prosincovém Playboy magazínu (12/02).
28.11.2002 Absolut Harmony v prosincovém Esquire
Vánoce se blíží a reklamy s vánočním motivem vyskakují jedna za druhou. Absolut v prosincovém Esquire (12/02) přichází s Absolut Harmony. V Esquire jsme ji mohli vidět i v uplynulých letech a tak se vrací na jeho stránky i letos.
26.11.2002 Absolut Attraction v týdeníku Televize
V novém čísle týdeníku Televize (49/02) vyšla reklama Absolut Attraction. Sice už patří mezi dobře známé, ale jistě potěší.
23.11.2002 Absolut Cozy v prosincovém Cosmopolitan
Vánoční atmosféru vám možná zpestří reklama Absolut Cozy, kde útulný obleček pro láhev Absolut Vodky vytvořila umělkyně Cynthia Rowley. Reklama vyšla poprvé loni v prosinci a její součástí byl i skutečný pletený obleček, kterým jste mohli obdarovat svou láhev pod vánočním stromečkem ;o)

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com
Absolut Sequel
Absolut Sequel:
Sequel to the legendary ABSOLUT BOOKHledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.