AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

15.04.2003 Seznam českých časopisů s reklamou Absolut z let 1996 - 2003
Rozhodl jsem se dnes předčasně zprovoznit další zamýšlenou rubriku stránek AbsolutAds.com a to "přehled časopisů" ve kterých se na území České republiky objevily inzeráty Absolut. Jde o pracovní verzi do doby, než tento seznam zprovozním v databázové podobě s vyhledáváním podle názvů časopisů, let, názvů reklam a podobně. Jak se ale znám, tak tento "pracovní" seznam na stránkách nějaký pátek vydrží. Každopádně by vám měl nabídnout přehled, který jsem k dnešnímu dni sestavil a mapuje objevené reklamy z let 1996 - 2003. Reklamy jsou pod sebou seřazeny podle abecedního pořádku a v závorce vedle názvu reklamy najdete název časopisu, číslo a rok jeho vydání.

Vím velmi dobře, že seznam není zdaleka kompletní, ikdyž některé magazíny (například Koktejl, Esquire, Reflex...) mi se sestavením přehledu pomohly a jejich tituly jsou tak, co se týče Absolut reklam, kompletně zmapovány. Problematické jsou především starší ročníky nebo tituly, které nečekaně reklamu otiskly. Chtěl bych vás tímto poprosit o pomoc s doplněním mého seznamu - pokud víte o reklamě, která vyšla v českém časopise a není v přehledu časopis uveden, napište mi jeho název, číslo a rok vydání společně s názvem reklamy na email maly@medvidek.cz. Pomůžete tak dalším sběratelům. Děkuji.
14.04.2003 Absolutní jaro v českých barech
Pokud budete mít trochu štěstí, je možné, že právě ve vašem oblíbeném baru narazíte na jarní Absolut promo akci s názvem Absolut Spring Up. Zakoupením jakéhokoli drinku Absolut získáte šanci vyhrát moc hezké tričko (pánské nebo dámské dle výběru), drink Absolut zdarma, Absolut Holidays kalendář a další ceny. Akce končí 30.4.2003. Přeju vám štěstí při trhání výherních kytiček ikdyž... on stejně každý vyhrává :)
14.04.2003 Absolut Femininity v Playboy magazínu
V novém vydání Playboy magazínu (05/2003), který vyjde kolem 18.4., najdete Absolut Femininity. Pravděpodobně už ji znáte z loňského vánočního čísla magazínu Marianne. Pokud vám loni unikla, neváhejte :)
08.04.2003 AbsolutAds.com opět pokračuje nabitou galerií nových reklam
Tento víkend jsem se po sedmi týdnech vrátil z Asie a hned se pustil do scanování nových reklam, které postupně přidávám do galerie. Najdete zde celou řadu nových reklam, které se objevují především ve Spojených státech díky kampani na novou ochucenou vodku Absolut Vanilia, ale nechybí ani starší reklamy, které stále doplňuji tak, jak mi přijdou do rukou a rozšíří mou sbírku :) Sledujte tedy každý den galerii, neboť mi stále ještě zbývá přidat několik desítek reklam, na které jsem se zatím nedostal.

Během několika dnů také doplním informace o nových reklamách v zahraničí a v České republice, kde nás čekají další reklamy koncem měsíce dubna. Těšte se.
17.02.2003 Menší přestávka na AbsolutAds.com
Během příštích šesti týdnů (18.2.2003 - 5.4.2003) na mých stránkách bohužel nenajdete žadné nové informace nebo scany obrázků nových reklam. Zítra odlétám do Indie a Nepálu a tak se vám pokusím vše vynahradit po mém návratu. Děkuji za pochopení. ps: Více informací o mé cestě na cestovatele.com ;o)
15.02.2003 Absolut Pin-Up v březnovém magazínu Maxim
Po povánoční přestávce se pomalu, ale jistě, vrací reklamy do českých časopisů, tak si připravte peněženky ;o) V březnovém vydání magazínu Maxim (bývalé Quo) najdete na zadní stránce pravděpodobně světovou premiéru reklamy Absolut Pin-Up. Časopis bude na stáncích k dostání od 25.2.2003.
15.02.2003 Absolut Gaultier - Valborg a Valkyria v novém Elle
V úterý 18.2.2003 na pulty novinových stánků dorazí nové číslo magazínu Elle ve kterém najdete hned dvě reklamy z loňské kolekce Absolut Legends. Půjde o fotografie Valkyrie a Valborga, přičemž obě dvě reklamy budou mít titulek Absolut Gaultier. Rozhodně si je nenechte ujít, pravděpodobně už u nás nikdě jinde nevyjdou.
11.02.2003 Absolut Generations: Absolut Nowak + interview
Na stáncích se dnešním dnem objevilo nové číslo evropského vydání magazínu TIME (číslo 7, 17 February 2003) s opravenou reklamou Absolut Nowak, kde již nechybí správná stránka s rozhovorem. Tento časopis můžete zakoupit i v České republice za 95,- Kč takže neváhejte. Reklama Absolut Nowak, stejně jako ostatní z Absolut Generations série, nevyjde nikde jinde!
10.02.2003 Absolut Generations - Nadějní mladí umělci z celé Evropy ve jménu Absolut
Před 14ti dny odstartovala v evropském vydání magazínu TIME nová kampaň Absolut s názvem Absolut Generations, která nám každý měsíc představí jednoho evropského umělce, který vytvořil pro Absolut své "absolutní" dílo. Vždy jde o dvě stránky kdy jedna je stránka s rozhovorem a druhá samotné dílo. V pátem čísle TIME (03 February 2003) se nám představila Dephine z Belgie a její Absolut Delphine + interview. Minulé úterý (číslo 6; 10 February 2003) byla představena polská autorka Marzena Nowak a její Absolut Nowak. Magazínu TIME se ale podařilo zaměnit stránku s rozhovorem za rozhovor s jiným autorem a tak zde najdeme interview s Aspassio Haronitakim, který by nám měl být představen až v březnu. Zítra vyjde nové číslo magazínu TIME a zde by měla vyjít opravená verze Absolut Nowak se správným rozhovorem.
14.01.2003 Absolut Queen - nová reklama z kolekce Absolut Album Covers
V aktuálním vydání amerického hudebního magazínu Rolling Stone (914, Jan 23, 2003) vyšla další reklama z kolekce Absolut Album Covers a je jí Absolut Queen. Doufejme, že se objeví i u nás. Rozhodně tímto příspěvkem Absolut Album Covers nekončí a letošní rok přinese celou řadu dalších upravených přebalů klasických alb světové hudební scény.
14.01.2003 Nová celoroční evropská reklamní kampaň Absolut
Vedle Absolut Album Covers se můžeme v Evropě těšit na zajímavou reklamní kampaň, která odstartuje během několika týdnů v jednom prestižním evropském magazínu. Kampaň poběží celý letošní rok a můžu vám slíbit, že detaily se dozvíte ihned, jakmile Absolut na slavnostní party v Belgii představí první reklamu z avizované série. Těšte se!
13.01.2003 Absolut Ecstasy of St. Theresa v magazínu Musiq
Mám už trošku pocit, že se opakuju, ale nedá se nic dělat. Česká reklama Absolut tu není tak často, tak si ji musíme pořádně užít ;o). Absolut Ecstasy of St. Theresa je proto všude kolem nás. Naposledy také v časopise Musiq (01/2003) a to uvnitř magazínu. Hledejte ji ale také v magazínu Stereo a Video (01/2003) a hudebním magazínu XMAG (bývalý časopis TRIPMAG; 12/2002 - 01/2003).
06.01.2003 Nové reklamy Absolut Latin America
Ve státech Latinské Ameriky v těchto dnech začíná nová reklamní kampaň představující na reklamách Absolut 11 měst jako jsou například Lima, México City, Buenos Aires, Caracas a další. Škoda, že šance získat tyto reklamy u nás je minimální. Podívejte se na serveru AdLatina.com, jak reklamy vypadají.

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com
Absolut Sequel
Absolut Sequel:
Sequel to the legendary ABSOLUT BOOKHledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.