AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

05.06. 2003 Absolut Medard - čas na 40 denní párty! Nová česká reklama!
Po Absolut Spring, která se nám představila přibližně před měsícem je tu nová česká reklama z kampaně Absolut Holidays. Její název možná mnohé překvapí a zároveň se nad ním pousmějete. Nová česká reklama je Absolut Medard kde je zobrazená z levého boku nakloněná láhev s kapkou a mimojiné podtitulkem: "čas na 40 denní párty". Reklamu hledejte v novém vydání časopisu INSTINKT, který je dnes na stáncích. Najdete ji ale také příští pondělí v novém vydání týdeníku Týden a příští čtvrtek v Reflexu. Obrázek zde hledejte do konce týdne.
03.06. 2003 Absolut Seattle v novém vydáni Koktejlu
V červnovém vydání Koktejlu, které je od dnešního dne v prodeji, najdete na straně 9 reklamu Absolut Seattle.
29.05. 2003 Absolut Taste Test v českém vydání magazínu XMAX
Na zadní stránce nového XMAXu (06/2003) najdete Absolut Taste Test. Cena časopisu je 48,- Kč tak neváhejte ;)
25.05. 2003 Absolut Collector v časopise Cosmopolitan
Zajímavá reklama Absolut Collector vyšla v aktuálním červnovém vydání časopisu Cosmopolitan (06/2003) na straně 29. Na papírcích jsou zde uvedena různá mužská jména a nás může potěšit zástupce z Prahy jménem Jaroslav, stejně tak Milan a ještě jeden neznámý můž ;)
25.05. 2003 Absolut Legends a dva tajemní Trollové
Myslíte si, že znáte všechny reklamy z koleckce Absolut Legends? Módní kreace francouzského návrháře Jean-Paul Gaultiera? Možná neznáte tyto dva Trolly (Troll #1 a Troll #2), kteří jsou zveřejňováni pouze jako doprovod PR článků ve vybraných časopisech. A co že jsou tito Trollové zač? "Zvláštní malí skřítci, kteří žijí ve švédských lesích a drancují vše, co jim přijde krásné. Jsou velice pyšní a dožívají se velmi vysokého věku. Jejich největším přáním je oženit se s princeznou."
14.05.2003 Absolut Blue Noses - nová reklama ze série Absolut Generations č. 13
Opět včera vyšlo nové číslo TIME magazínu a ani v tomto čísle (May 19 2003) nechyběla reklama ze série Absolut Generations. Reklama se jmenuje Absolut Blue Noses a ani tentokrát nechybí stránka s rozhovorem. Benátské Biennale se pomalu, ale jistě blíží, a do jeho zahájení pravděpodobně ještě můžeme čekat přibližně tři reklamy od evropských umělců.
12.05.2003 Stáhněte si video reklamy: Absolut Breeze, Absolut Beat a Absolut Treasure
Přestože nemám tušení, kde byly následující reklamy promítány, můžete si je alespoň stáhnout k sobě na počítač a v klidu prohlížet do omrzení. První z nich je trošku starší reklama a jmenuje se Absolut Treasure (MOV 1.9 MB). Zbývající dvě jsou původem z Řecka, kde byly vytvořeny v roce 2001. Jmenují se Absolut Beat (MOV 1,6 MB) a Absolut Breeze (MOV 1,33 MB). Doufám, že se vám budou líbit. Mimochodem, pamatujete si ještě, jak bylo možné na českých televizních obrazovkách vidět před mnoha lety reklamu Absolut Magic? :)
08.05.2003 Absolut Bromová - česká umělkyně v sérii Absolut Generations
Česká fotografka Veronika Bromová byla vybrána Janem Saudkem jako český zástupce mladých umělců v sérii Absolut Generations. Veronika Bromová se tak stává již dvanáctou umělkyní představenou v této sérii. Reklamu Absolut Bromová společně s rozhovorem najdete v aktuálním vydání evropské edice TIME magazínu (May 12 2003). V prodeji bude na stáncích do pondělí 12.5.2003 za 95,- Kč ve všech prodejnách se zahraničním tiskem.
30.04.2003 Absolut Salvino - nová reklama v sérii Absolut Generations
Italský umělec Andrea Salvino se stal již desátým umělcem v sérii Absolut Generations a přpravil dílo nazvané Absolut Salvino. Stejně jako ostatní reklamy vyšla Absolut Solvino v evropském vydání TIME magazínu (May 5, 2003). Tento TIME je do příštího pondělí v prodeji i u nás ve vybraých prodejnách se zahraničním tiskem.
25.04.2003 Absolut Mulit - podívejte se na nový snímek z kampaně Absolut Pictures
Filmová kampaň s názvem Absolut Pictures byla zahájena v roce 1998 a snímek The Mulit (download - 9MB MOV) je pátou filmovou Absolut reklamou a nás může potěšit i fakt, že o režii se postaral český režisér Ivan Zachariáš. Dalšími snímky v kampani jsou : Hey Stranger (režíie Sam Raimi), Beat Crazy (režie Tarsem), Good morning Mr. Grubner (režie Tom DiCilla) a Farewell Casanova (režie Spike Lee).

The Mulit60 sekund dlouhá upoutávka právě v těchto dnech běží v amerických kinech a 10 minut dlouhý snímek bude brzy následovat. Natáčení probíhalo v indických ulicích města Jaipur a Mumbai (dříve Bombaj) v říjnu loňského roku. ůvod indických lokací je prostý - Mulit je situován do Bombaje druhé poloviny sedmdesátých let a vypráví o tom, jak se zrodil účes zvaný "Mullet". Příběh tohoto muzikálu natočeného v bollywoodském stylu je o mladém kadeřníkový, který tento styl účesu vynalezne čistě náhodou poté, co se zamiluje do dcery indického premiéra.

Upoutávka, a stejně tak i samotný krátký film, obsahují nespočet tvarů Absolut Vodky, šikovně ukrytých v příběhu. Některé byly skutečné dalších přibližně 30 muselo být přidáno do záběrů digitální technikou. Tvar láhve můžete spatřit na zdech v podobě vzorku tapety, na podlaze, stejně tak brány, dveře a střílny indického paláce (včetně palácové věže) nesou tvar Absolut lahve.

24.04.2003 ABSOLUT SPRING - nová česká reklama
Příští týden najdete v českých magazínech novou reklamu určenou pro český trh a to Absolut Spring. Hledejte v časopisech Týden (28.4.2003), Reflex (30.4.2003) a Instinkt (30.4.2003). Tato reklama se s největší pravděpodobností objeví pouze v České republice a tudíž máte jedinečnou šanci pořídit si zajímavý kousek, který jen tak někdo mít nebude :)
23.04.2003 ABSOLUT VODKA - výrobek fenomén a jeho komunikace
Celou řadu zajímavých informací o reklamní kampani Absolut, o tom proč reklamy nejsou v novinách, proč Absolut nikdy nepřijímá nápady na nové reklamy z řad čtenářů, proč Absolut nespolupracuje s charitou.... a monehm víc se dozvíte v diplomové práci Jakuba Veselého z loňského roku.
21.04.2003 Absolutní fenomén očima magazínu Kleopatra
Celých sedm stránek o reklamní kampani na Absolut obsahuje nové číslo čtvrtletníku pro ženy - Kleopatra (Jaro 2003). Vedle samotného článku o historii reklamy zde najdete přetištěno několik zajimavých ukázek reklam včetně dvou celostránkových. Určitě doporučuji alespoň nahlédnout.

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com
Absolut Sequel
Absolut Sequel:
Sequel to the legendary ABSOLUT BOOKHledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.